• Главная
  • Человек
  • Община
  • Договор
  • Контакты
  • Наши партнеры
Народный кооператив Украины
  • Семья
  • Право
  • Здоровье
  • Культура
  • Экономика
  • Технологии
  • Экология
  • Разное
Не найдено
Смотреть все результаты...
  • Семья
  • Право
  • Здоровье
  • Культура
  • Экономика
  • Технологии
  • Экология
  • Разное
Не найдено
Смотреть все результаты...
Народный кооператив Украины
Не найдено
Смотреть все результаты...
Главная Здоровье

Протокол №2 от 10.03.2020 года Государственной комиссии

26.10.2020
Протокол №2 от 10.03.2020 года Государственной комиссии
3613
Количество просмотров

3. МОЗ разом з головами обласних, Київської міської держадміністрацій, а також із заінтересованими центральними органами виконавчої влади забезпечити неухильне виконання Алгоритму … та Комунікаційного пллану … .

…

Закликаємо не рокуповувати маски в аптеках. Використовувати маски необхідно тільки у випадку, якщо у вас є ознаки гострого вірусного захворювання, або якщо ви медик, який працює з пацієнтами. Маски можуть створити фильшиве відчуття безпеки.

Пам’ятка ‼Зважаючи на збільшення кількості випадків порушення прав людини, прав громадян і прав споживачів в сфері МЕДИЦИНИ, ОСВІТИ, ТОРГІВЛІ, ТРАНСПОРТУ, ОБСЛУГОВУВАННЯ і госорганизаций і т. Д., Довожу до відома персонал… Співробітник, виконуючи приписи розпоряджень місцевих органів влади -Може рекомендувати надіти маску без вказівки умов. Може запропонувати покупку маски — не в праві виставляти обов’язкові вимоги (Він не суддя і НЕ представник законодавчих органів). Не пускати людини в приміщення, співробітник порушує — Конституція України ст. 33 право на свободу пересування перешкоджаючи відеофіксації, співробітник порушує — Конституція України ст. 34 право на свободу думки і слова-Закон України ст. 7 право на інформацію -Цивільний Кодекс України ст. 302 право на збір і поширення інформації відмовляючи в обслуговуванні, людини без маски співробітник порушує — Цивільний Кодекс України ст. 633 «Публічний договір оферти» -Закон України ст. 17, ст. 19 п. 3 пп. 2 «Про захист прав споживачів» — Кримінальний Кодекс України ст. 356, 364, 365, 367 «Про самоуправство, перевищення влади службових повноважень» Конституція України ст. 60 «Про виконання злочинних розпоряджень чи наказів» віддаю перевагу клієнта масці, клієнту без маски, співробітник порушує — Закон України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» Пропозиція покупки маски з свій рахунок під загрозою відмови в обслуговуванні, є дією вимагання, по яке передбачена кримінальна відповідальність — кримінальна кодекс України ст. 189 Додаткові правові документи: — Конституція України, стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава — Конституція України, стаття 3. Людина і життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю — Конституція України, стаття 5. Ноciем суверенітету єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування — Конституція України, стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй УВАГА !!! Незнання ЗАКОНУ НЕ звільняє ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ‼
Готую по кроковий алгоритм дій для кожного українця який став на захист своїх Конституційних прав і свобод ‼🇺🇦

Для физических особей.

Стаття 633 ЦКУ. Публічний договір

  1. Публічним є договір, в якому одна сторона — підприємець взяла на себе обов’язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв’язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).
  1. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.
  1. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.
  1. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).

У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.

 

  1. Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов’язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору.
  1. Умови публічного договору, які суперечать частині другій цієї статті та правилам, обов’язковим для сторін при укладенні і виконанні публічного договору, є нікчемними.

Стаття 4 ЦКУ. Акти цивільного законодавства України

  1. Основу цивільного законодавства України становить Конституція України.
  1. Основним актом цивільного законодавства України є Цивільний кодекс України.

Актами цивільного законодавства є також інші закони України, які приймаються відповідно до Конституції України та цього Кодексу (далі — закон).

 

Якщо суб’єкт права законодавчої ініціативи подав до Верховної Ради України проект закону, який регулює цивільні відносини інакше, ніж цей Кодекс, він зобов’язаний одночасно подати проект закону про внесення змін до Цивільного кодексу України. Поданий законопроект розглядається Верховною Радою України одночасно з відповідним проектом закону про внесення змін до Цивільного кодексу України.

 

  1. Цивільні відносини можуть регулюватись актами Президента України у випадках, встановлених Конституцією України.
  1. Актами цивільного законодавства є також постанови Кабінету Міністрів України.

Якщо постанова Кабінету Міністрів України суперечить положенням цього Кодексу або іншому закону, застосовуються відповідні положення цього Кодексу або іншого закону.

 

  1. Інші органи державної влади України, органи влади Автономної Республіки Крим можуть видавати нормативно-правові акти, що регулюють цивільні відносини, лише у випадках і в межах, встановлених Конституцією України та законом.
  1. Цивільні відносини регулюються однаково на всій території України.

Стаття 1 ЦКУ. Відносини, що регулюються цивільним законодавством

  1. Цивільним законодавством регулюються особисті немайнові та майнові відносини (цивільні відносини), засновані на юридичній рівності, вільному волевиявленні, майновій самостійності їх учасників.
  1. До майнових відносин, заснованих на адміністративному або іншому владному підпорядкуванні однієї сторони другій стороні, а також до податкових, бюджетних відносин цивільне законодавство не застосовується, якщо інше не встановлено законом.

Стаття 2 ЦКУ. Учасники цивільних відносин

  1. Учасниками цивільних відносин є фізичні особи та юридичні особи (далі — особи).
  1. Учасниками цивільних відносин є: держава Україна, Автономна Республіка Крим, територіальні громади, іноземні держави та інші суб’єкти публічного права.

 

Стаття 24 ЦКУ. Поняття фізичної особи

  1. Людина як учасник цивільних відносин вважається фізичною особою.

Стаття 26 ЦКУ. Обсяг цивільної правоздатності фізичної особи

  1. Усі фізичні особи є рівними у здатності мати цивільні права та обов’язки.
  1. Фізична особа має усі особисті немайнові права, встановлені Конституцією України та цим Кодексом.
  1. Фізична особа здатна мати усі майнові права, що встановлені цим Кодексом, іншим законом.
  1. Фізична особа здатна мати інші цивільні права, що не встановлені Конституцією України, цим Кодексом, іншим законом, якщо вони не суперечать закону та моральним засадам суспільства.
  1. Фізична особа здатна мати обов’язки як учасник цивільних відносин.

Стаття 27 ЦКУ. Запобігання обмеженню можливості фізичної особи мати цивільні права та обов’язки

  1. Правочин, що обмежує можливість фізичної особи мати не заборонені законом цивільні права та обов’язки, є нікчемним.
  1. Правовий акт Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб не може обмежувати можливість фізичної особи мати не заборонені законом цивільні права та обов’язки, крім випадків, коли таке обмеження передбачено Конституцією України.

Стаття 64 Конституції України.

Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.

 

Стаття 92 Конституції України.

Виключно законами України визначаються:

1) права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; основні обов’язки громадянина;

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

19) правовий режим воєнного і надзвичайного стану, зон надзвичайної екологічної ситуації;

 

 

 ЗУ «Про правовий режим надзвичайного стану».

Стаття 17. Додаткові заходи режиму надзвичайного стану у зв’язку із надзвичайними ситуаціями техногенного або природного характеру

У разі введення надзвичайного стану з підстав, передбачених пунктом 1 частини другої статті 4 цього Закону, крім заходів, передбачених статтею 16 цього Закону, можуть також здійснюватися такі заходи:

 

4) встановлення карантину та проведення інших обов’язкових санітарних та протиепідемічних заходів;

 

 

 ЗАКОН УКРАЇНИ Про зону надзвичайної екологічної ситуації

Стаття 10. Стаття 10. Заходи, що можуть здійснюватися в зоні надзвичайної екологічної ситуації

 

Запровадження правового режиму зони надзвичайної екологічної ситуації передбачає обов’язкове виділення коштів з державного та місцевих бюджетів, резервного фонду Кабінету Міністрів України чи інших джерел, не заборонених законом. За недостатністю цих коштів Кабінет Міністрів України подає Президенту України законопроект про зміни до Державного бюджету України, який подається до Верховної Ради України для позачергового розгляду як невідкладний.

 

В межах видатків, передбачених місцевими бюджетами на відповідні цілі, органи місцевого самоврядування виділяють фінансові та інші матеріальні ресурси, а за необхідністю — додаткові кошти, з дотриманням вимог, встановлених статтею 67 Закону України «Про місцеве самоврядування».

 

Кабінет Міністрів України або уповноважений ним центральний орган виконавчої влади в межах виділених коштів розміщує відповідне державне замовлення на поставку продукції для державних потреб. Кабінет Міністрів України також затверджує та забезпечує виконання державних цільових програм громадських робіт.

 

{Частина третя статті 10 в редакції Закону № 3421-IV від 09.02.2006}

 

Органи місцевого самоврядування або уповноважені ними органи в межах виділених коштів розміщують відповідні замовлення на поставки продукції для місцевих потреб, затверджують та реалізують місцеві комплексні чи цільові програми громадських робіт.

 

У випадку запровадження в межах зони надзвичайної екологічної ситуації правового режиму надзвичайного стану відповідно до Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану» можуть запроваджуватися, зокрема, такі заходи:

 

встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду;

 

обмеження руху транспортних засобів та проведення їх огляду з метою необхідної їх обробки, тимчасової затримки в разі виявлення можливого небезпечного їх впливу на життя і здоров’я людей або загрози погіршення екологічної ситуації;

 

посилення охорони громадського порядку та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення;

 

встановлення обмежень чи заборони на проведення масових заходів, у тому числі у разі загострення епідеміологічної обстановки, крім заходів, заборона та проведення яких встановлюється судом;

 

відселення людей з місць, небезпечних для їх проживання, з обов’язковим наданням їм жилих приміщень для постійного або тимчасового проживання;

 

встановлення тимчасової заборони на будівництво нових і розширення діючих підприємств та інших об’єктів, діяльність яких не пов’язана з ліквідацією надзвичайної екологічної ситуації або із забезпеченням життєдіяльності населення;

 

встановлення карантину та здійснення інших обов’язкових санітарно-протиепідемічних заходів;

 

запровадження особливого порядку розподілення продуктів харчування і предметів першої необхідності серед населення;

 

проведення мобілізації ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, зміна режиму їх роботи та профілю виробничої діяльності в межах, необхідних для проведення аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт;

 

проведення необхідних робіт по наданню допомоги тваринам у разі їх захворювання, загрози їх загибелі;

 

примусове відчуження об’єктів права приватної власності з обов’язковим наступним повним відшкодуванням їх вартості;

 

виконання комплексу робіт щодо нормалізації екологічного стану на території зони надзвичайної екологічної ситуації.

 

Для виконання невідкладних аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт у зоні надзвичайної екологічної ситуації можуть у разі необхідності залучатися в установленому законом порядку на добровільній основі працездатне населення, транспортні засоби громадян за умови обов’язкового забезпечення безпеки праці.

 

Забороняється залучати неповнолітніх, а також вагітних жінок до робіт, які можуть негативно вплинути на стан їх здоров’я.

 

У разі виникнення потреби в терміновому виконанні в зоні надзвичайної екологічної ситуації великих обсягів аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт Президент України може прийняти рішення про залучення до виконання таких робіт військових частин Збройних Сил України та інших утворених відповідно до закону України військових формувань.

 

ADVERTISEMENT

Похожие

Мы идем в …опу?
Здоровье

Гей о большой перезагрузке

05.08.2022
Человек 2023 года по версии глобалистов.
Здоровье

Цвет нации отцвел, когда укололся

31.07.2022
Андерсон: ВООЗ захватывает власть в Европе
Здоровье

Андерсон: ВООЗ захватывает власть в Европе

13.05.2022
Лозунг МОЗ 2021
Здоровье

Криминальное преследование за Конституцию Украины в Запорожье

28.04.2022
Какая настоящая цель пландемии?
Здоровье

Стахов: слова сенатора США про КОВИД19

24.04.2022
Каждому украинцу сосну за факцинацию
Здоровье

МОЗ: Ковид исчезает при военном положении

16.03.2022
Следующие
Дискриминация и сексуальные домогательства в Запорожэлектротрансе

Дискриминация и сексуальные домогательства в Запорожэлектротрансе

Мелитопольский городской совет требует антиконституционной регистрации

Мелитопольский городской совет требует антиконституционной регистрации

Еще одно свержение конституционного строя

Еще одно свержение конституционного строя

Рекомендуем

Осуждения нацистских врачей: принудительная вакцинация
Здоровье

Осуждения нацистских врачей: принудительная вакцинация

29.03.2021
Бессмертие Тальковых
Культура

Бессмертие Тальковых

13.07.2021
Весной сажать будет некого
Право

Весной сажать будет некого

08.07.2022
Культура

Слуга народа пропагандирует торговлю марихуаной по тв

28.01.2022
Руслан Нарушевич
Семья

Руслан Нарушевич

18.05.2020
Текущее видео

24 лютого лета 7530

24 лютого лета 7530

01:10:01

Кому это выгодно?

00:30:54

Пора будить соседей

01:07:24

Интересные

Наше родное! Украина! Частная корпорация!

Свободные люди Запорожья vs военком. Ч2

Суд Запорожца признал государством Украина

Народная электростанция

Вопросы для трезвомыслящих суверенов (и не суверенов):

Каждый полицейский должен иметь доверенность

Что Вы там говорили про «государство»?

ОБРАЩЕНИЕ 72 омбр им. ЧЕРНЫХ ЗАПОРОЖЦЕВ

Паспорт книжечка

Раскол в УПП в Сумськой области

Свободные люди Запорожья vs военком

Клаус Шваб

Запорожский морознутый военком

Копии указов и законов 24 февраля

Жириновский: Украине впихнут «небесный иерусалим»

Еще один живой человек в суде

Зеленский: Война «мешает» насиловать Конституцию

Арестович с Быковым боготворят СССР

Степан Бандера vs Менахем Бегин.

Штефен Кёнигер (Steffen Königer) обращение к ЛГБТ

Лошары платят за парковку

Стамбульское соглашение о вывозе украинского зерна

Гей о большой перезагрузке

Текст «Решения Гаагского трибунала» № 09152021-A001

Шевченко: рабы РаСеи и Украины

Минфин: договора с МВФ не подписаны

Постановление №2666-1124 «О паспортах»

Гражданин — лох. Фильм Сергея Кириченко.

Карта. Парижская мирная конференция в 1919 году.

Робот убил китайца

Народный кооператив Украины

Каждый человек, где бы он ни находился, имеет право на признание его правосубъектности. (6 статья Всеобщей декларации прав человека.)

Местное самоуправление является правом территориальной громады — жителей села или добровольного объединения в сельскую громаду жителей нескольких сел, поселка и города — самостоятельно решать вопросы местного значения в рамках Конституции и законов Украины. (140 статья Контитуции Украины.)

Страницы

  • Человек
  • Община
  • Договор
  • Контакты
  • Наши партнеры

© 2021 Народный кооператив Украины

Не найдено
Смотреть все результаты...
  • Право
  • Здоровье
  • Культура
  • Экономика
  • Технологии
  • Экология
  • Разное